Вінницька дитяча художня школа

Навчайся у професіоналів!

Групи для дошкільнят

 З 1 вересня 2016-2017 н.р. в школі відкриваються групи для дошкільнят. Програми груп розроблені за участю викладачів образотворчого мистецтва, дитячих психологів та педагогів-вихователів. У кожному курсі впроваджено інноваційну форму навчання та виховання через візуальний образ, що дає можливість дітям молодшого віку успішно засвоювати новий матеріал та естетично розвиватись.

1_1_1

Art-English

для дітей 5-6 років

Cпеціальний курс початкового знайомства з іноземною мовою за допомогою зорових образів, які діти власноруч створюють різними образотворчими засобами. Цікава методика, що базується на синтезі образотворчого мистецтва з вивченням англійської мови дає можливість дітям дошкільного віку успішно заcвоювати навчальний матеріал обох предметів.

1_1_2

Арт-няня

для дітей 5-6 років

Cпеціальний курс, що несе виховне навантаження та допомагає дитині вивчити правила етикету та усвідомити загально-людські цінності, такі як доброта, чесність, щедрість, гідність, тощо на прикладі візуальних образів створених власноруч художніми засобами. Матеріал уроків розроблений для гармонійного формування етичних та творчих якостей особистості.