Вінницька дитяча художня школа

відкрий себе для арт-сучасностіВінницька дитяча художня школа - художній навчальний заклад в м. Вінниця. Шкільна програма розрахована на отримання учнями початкової художньої освіти протягом 4 років і містить наступні дисципліни: рисунок, живопис, композиція, історія мистецтв. Влітку також проводяться екскурсійно-пленерні заняття в межах міського середовища.

Оригінальна будівля у стилі модерн була зведена як особняк на початку XX ст. і до теперішнього часу школа залишається однією з найяскравіших архітектурних прикрас міста.
Рік заснування школи 1960-й. Це одна із найстаріших мистецьких шкіл Поділля. У 1966-му році після тривалих територіальних поневірянь школу розмістили у старовинному будинку на розі вулиць Архітектора Артинова та Першого Травня. У даному приміщенні вона знаходиться і по сьогодні. Перші директори - художник-графік Яків Остапов та Юрій Рожньов.

На даний час школу очолює – Стафійчук Наталія Анатоліївна

Контингент школи складає – 220 учнів. Навчально-виховну роботу у Вінницькій дитячій музичній школі здійснюють 12 викладачів, серед яких 95% мають вищу освіту.

На відділі образотворчого мистецтва учні вивчають основи історії образотворчого мистецтва, живопису, рисунка, композиції скульптури та комп’ютерного дизайну. При школі, крім денного відділення, діють підготовча група та вечірня художня студія. На заняттях використовуються методичні розробки викладачів школи. .

За роки свого існування школа дала путівку у мистецьке життя понад 1900 своїм випускникам, серед яких є відомі художники - викладачі вищої школи мистецтв, члени Національної спілки художників України.
Крім освітянської роботи, педагогічний та учнівський колективи ВДХШ приймають активну участь у культурно-мистецькому житті міста. Це – організація персональних виставок учнів, випускників та викладачів школи , участь у художніх конкурсах і проектах на міжнародному, всеукраїнському, обласному рівнях та участь у загальноміських святах і заходах. Досить активну участь учні школи беруть у загальноміських конкурсах: «Малюємо старовинну Вінницю», «Малюємо новорічну Вінницю», «Вінниця – європейське місто», виборюючи у них перші місця.

 

погода
Погода в Вінниці