Farmerama - це браузерна онлайн-гра, яка захоплює своїми яскравими, барвистими горизонтами і персонажами. Нею уже зацікавилося чимало жителів України і Росії. Якщо Вам дійсно хочеться відпочивати й проводити вільний час на свіжому повітрі, а також піклуватися про власний заміський будинок, - тоді заходьте і реєструйтеся.

Ви завжди мріяли мати свій город? Вирощувати і продавати рослини, овочі, тварин - але не маєте на це великих коштів? Тоді гра Farmerama - саме для Вас.

Онлайн-гра Farmerama надає можливість саджати дерева, збирати урожай, вирощувати і годувати тварин, доглядати і поливати свої земельні ділянки. Тут з легкістю й у будь-який час можна відвідувати місто, купувати необхідні запаси, дізнаватися останні новини, листуватися з сусідніми фермерами. І при цьому - продавати, заробляти гроші, зберігаючи їх на банківському рахунку.

У цю гру може грати кожен – вона дуже проста. Її не треба скачувати і встановлювати спеціальні програми, оскільки гра відбувається в онлайн-режимі. Достатньо просто зареєструватися. У Farmeramа можна спілкуватися з іншими гравцями, обмінюватися інформацією і навіть отримати звання кращого фермера.
Гра у Farmerama - абсолютно безкоштовна. Реєстрація потребує лише кількох хвилин. Не вірите? Переконайтеся самі!


Почати гру