Бартко Сергій Володимирович

 

 

Бартко Сергій Володимирович

Освіта: вища /магістратура/  Львівська Національна академія мистецтв

Спеціальність: живописець-монументаліст, дослідник, викладач

Педагогічний стаж: 4 р.

Кваліфікаційна категорія: викладач 11 розряду

Професійний досвід: - Вінницька дитяча художня школа,

- Вінницький обласний художній музей: проведення занять-практикумів з основ образотворчого мистецтва і навчального курсу копіювання

- «Соpy-art» /студія музейного копіювання

- Художня студія «Арт-клас».

Додаткові відомості: - Основна педагогічна увага спрямована на виявлення та розвиток особистісних, індивідуальних творчих якостей учня, формування умов для здобуття ним цілісного, гармонійного бачення і мислення на шляху освоєння академічної бази.

- Куратор «майстер-класів» з живопису: «Аля-пріма» та «Монотипія як творчий метод не лише у графіці».

- Член експертної ради музею, президії щорічних мистецьких фестивалів дитячої та юнацької творчості «Арт-олімп» та «Різдвяна зірка», учасник мистецьких пленерів, мистецьких акцій, перфомансів, волонтерських програм і проектів з дітьми та молоддю.

 - Творчість: - Працює у галузі станкового та монументального живопису, скульптури і графіки.

- Персональні виставки: 2014р., 2015р.,

- Авторські роботи зберігаються у фондових зібраннях Вінницького обласного художнього музею, приватних колекціях України, Німеччини, Польщі та інш.

- Учасник всеукраїнських, міських групових виставок у Києві, Львові, Вінниці.

- Автор атрибуцій наукових публікацій про мистців та події у культурному житті міста, куратор мистецької програми для дітей у музеї: «Картина-Пазл» ,проводить лекційну, тематично-екскурсійну роботу, бере активну участь в організації і проведенні художніх виставок сучасних митців та фондових зібрань.

- Тема наукового дослідження: «Образотворче мистецтво Західної Європи 17-19 ст.,живопис і графіка України 18-21ст., з фондів ВОХМ»

 ПРАЦЮЄ В ГРУПАХ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Контакти: (098) 318 83 58