Вінницька дитяча художня школа

Навчайся у професіоналів!

Групи для молодших школярів

Програми груп раннього художньо-естетичного розвитку складено з урахуванням творчих та психологічних особливостей дітей молодшого шкільного віку. Завдання спрямовані на розвиток уяви, фантазії, мілкої моторики руки та вправності дитини. Головна мета курсу поступово знайомити учнів з різними техніками та прийомами в образотворчому мистецтві а також розвивати їхні творчі здібності.

Молодша група раннього художньо-естетичного розвитку

для дітей 6-7 років

 (1 клас ЗНЗ)

Система занять для молодшої групи раннього художньо-естетичного розвитку включає предметне, сюжетне та декоративне малювання. Практичні завдання курсу спрямовані на розвиток здатності учнів помічати ознаки предметів: форму, будову, колір, правильно розташовувати об’єкти та їх частини у просторі, а також правильно знаходити співвідношення між ними, тобто компонувати.

Середня група раннього художньо-естетичного розвитку

для дітей 7-8 років

 (2 клас ЗНЗ)

Програма середньої групи раннього художньо-естетичного розвитку акцентує увагу учнів на правильній послідовності побудови складних предметів та об’єктів. Діти вчаться передавати візуальну різницю між простими геометричними формами та за допомогою них створювати більш складні форми тварин, рослин, предметів побуту тощо. Розширюється гама добору фарб. Учні вчаться змішувати фарби.

Старша група раннього художньо-естетичного розвитку

для дітей 8-9 років

(3 клас ЗНЗ)

Програма старшої групи раннього художньо-естетичного розвитку дає перші знання в роботі з тоном. Цьому сприяє використання графічних матеріалів. Також здобуваються перші навики в штрихуванні. Як наслідок, діти вчаться передавати об’єм предметів. В живописі знайомляться з такими основними поняттями кольорознавства, як тон, насиченість та світлота кольору. Від учнів вимагається більш точніша передача форми предметів та об’єктів.