Вінницька дитяча художня школа

Навчайся у професіоналів!

Соціально-творчий проект «Розфарбуй буденність свого міста»

З 2013 року Вінницька дитяча художня школа якісно і кількісно розширила рамки своєї діяльності, розпочавши програму розвитку під загальним лозунгом: «Відкрий себе для Арт-сучасності!». В довгостроковій програмі розвитку – низка культурно-мистецьких заходів, спрямованих на активну інтеграцію школи в мистецьке життя Вінниці. Серед них – соціально-творчий проект «Розфарбуй буденність свого міста!». Його сутність полягає в оздобленні міських архітектурних об’єктів тематичними настінними розписами. Цілком логічно, що презентація проекту відбулася на базі самої школи. Власним прикладом учні під керівництвом викладачів довели свою майстерність і професійність, здійснивши влітку 2013 року розпис шкільного фойє та аудиторій №№ 4, 5, 8. Результат перевищив самі сміливі очікування – настінні розписи не тільки не порушили архітектурної концепції історичної будівлі,  — вони надихнули її стіни новим життям, надали можливість, в прямому розумінні слова, заграти свіжими фарбами. Відповідно, цей факт викликав позитивний резонанс і вже у наступному, 2014 році проект вийшов за межі школи. За підтримки Департаменту культури та виконавчого комітету Вінницької міської ради учнями нашої школи було оздоблено екстер’єр Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3, що по вул.  Воїнів-Інтернаціоналістів, 10.  Влітку 2015 року було продовжено оздоблення інтер’єру школи розписом аудиторії № 9.

Таким чином, неодноразово довівши власні професійні можливості, школа не зупиняється на досягнутому. В проекції найближчого майбутнього – активна участь наших учнів в програмі вдосконалення естетичного обличчя  міста, як складової загальної програми міського керівництва.

Не зважаючи на стрімкий розвиток і розмаїття сучасних технологій, класичні вили мистецтва зберігають свою одвічну актуальність. Монументальний розпис відноситься саме до них. Історією доведено, що професійно спроектовані та виконані настінні композиції здатні перетворити самий буденний об’єкт на яскравий та неповторний твір мистецтва і надовго зберегти у людській пам’яті інформацію про їхніх замовників та виконавців.

Отже,  Вінницька дитяча школа запрошує до співпраці не тільки соціальні заклади, а і приватних осіб, які бажають прикрасити і зробити неповторним, як інтер’єр , так і екстер’єр своїх помешкань. ЗРОБИМО НАШЕ ЖИТТЯ ЯСКРАВІШИМ РАЗОМ!

Фотоархів проекту :